کتابچه خلاصه مقالات

. ضمن عرض سلام و سپاسگذاری از کلیه محققین عزیزدرخواست می شود مقالات خود را بر اساس محور های تعیین شده همایش برای دبیر خانه ارسال نمایند. امید است محققین اندیشمند جامعه اسلامی ما همچنان با تلاش عالمانه خود رتبه علمی و اقتدار جهانی کشور ما را در بالاترین حد انتظار حفظ فرموده و مشکلات سلامت امت اسلامی ما را برطرف نمایند.به امید حضور سبزتان در ایام برگزاری همایش
همکارانی که بعنوان شرکت کننده آزاد و بدون ارائه مقاله شرکت می نمایند. خواهشمندیم جهت ثبت نام و کسب امتیاز بازآموزی به سایت آموزش مداوم جامعه پزشکی مراجعه و با انتخاب همایش سرگیجه ویا شناسه 45387 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمائید. ونیازی به ثبت نام در این سایت نمی باشد
آدرس سایت آموزش مداوم www.ircme.ir

* ثبت نام ارائه دهندگان مقالات وآزاد

1-تکمیل فرم ثبت نام در سایت 2-شرکت کنندگانی که بصورت آزاد ( بدون ارائه مقاله) در همایش شرکت می کنند برای 7 و5 امتیازی ها مبلغ 250000 ریال برای 3.5 امتیازی ها مبلغ 150000 ریال این گروه لازم است همانند -شرکت کنندگانی که برای کسب امتیاز بازآموزی (آموزش مداوم پزشکی)شرکت می کنند در سایت www.ircme.ir و با انتخاب شناسه برنامه 45387 باپرداخت حق ثبت نام بصورت آنلاین ثبت نام نمایند 4-به کلیه شرکت کنندگان گواهی معتبر اعطا می شود.
* با ارائه مقاله سخنرانی و پوستر
1- تکمیل فرم ثبت نام در سایت 2- شرکت کنندگانی که مقاله آن ها به صورت سخنرانی ویا صورت پوستر پذیرفته شده باشد جهت ثبت نام مبلغ 150000 ریال را به شماره حساب 2178435122008 نزد بانک ملی به نام دانشگاه علوم پزشکی مازندران واریز نمایند.و اصل فیش واریزی را هنگام حضور در همایش ارائه نمایند.این گروه از شرکت کنندکان در صورت نیاز به گواهی شرکت در همایش باید در تمامی جلسات برنامه حضور داشته باشند .وبرگه حضور در جلسه را به دبیر خانه همایش ارائه نمایند.در صورت عدم ارائه برگه حضوردر جلسات برنامه دبیر خانه همایش هیچ گونه مسئولیتی در قبال صدورگواهی شرکت ندارد .
3- این عزیزان باید در هر دو روز همایش حضور فعال داشته باشند و اصل فیش واریزی را هنگام حضور در همایش ارائه نمایند.این گروه اگر بخواهند در سایت آموزش مداوم ثبت نام نمایند دو بار حق ثبت نام پرداخت می کنند.و لذا باید به دبیر خانه همایش اعلام نمایند که گواهی حضور برای آنان صادر و ثبت نام آنان را در سایت آموزش مداوم انجام دهند.

* نحوه ارسال مقالات
1- برای ورود به سایت و ارسال مقالات از مرور گر Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنید

2- بعد از ثبت نام در سایت نام کاربری و رمز عبور به پست الکترونیکی شما ارسال می گردد. نام کاربری شما همان آدرس پست الکترونیکی وارد شده توسط شما هنگام ثبت نام می باشد.
3- برای ارسال مقالات وارد صفحه سایت شده در قسمت ورود به سیستم (سمت چپ صفحه)، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید.
4- بعد از ورود به صفحه شخصی خودتان منوی ارسال مقالات را انتخاب کرده و فیلد های مربوطه را پر نمایید.
5- در انتها فایل چکیده مقاله را آپلود نمایید.

 
English فارسی